12 Years a Slave (2013)

12 gadi verdzībā (2013)

6.6 6.6/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: Steve McQueen
Pirmizrāde: 2013-10-31


12 gadi verdzībā 2013 apraksts & anotācija

Patiess stāsts par paverdzināta cilvēka cīņu par izdzīvošanu un brīvību. Filmas notikumi risinās Amerikas Savienotajās Valstīs laikā pirms pilsoņu kara. Ņujorkietis Solomons Nortaps (Čūitels Edžiofors) ir brīvs melnādains vīrietis, kurš ieguvis labu izglītību, viņam ir sieva un bērni. Kādudien vīrietis tiek nolaupīts un pārdots verdzībā. Nebrīvē viņš pārcieš gan nežēlīgus pāridarījumus no vergtura Edvīna Epsa (Maikls Fasbenders) puses, gan arī saskaras ar negaidītu līdzcilvēku sirsnību. Solomonam nākas cīnīties ne tikai par izdzīvošanu, bet arī par savu cieņu un godu. Nebrīves divpadsmitajā gadā Slomonam laimējas sastapt verdzības pretinieku Basu (Breds Pits), kurš uz visiem laikiem maina viņa dzīvi.Filma „12 gadi verdzībā" nominēta gan „Zelta globusa" gan ASV kinoaktieru ģildes balvām dažādās kategorijās, tostarp „Labākā drāma", „Labākais aktieris" (Čūitels Edžiofors), „Labākais otrā plāna aktieris" (Maikls Fasbenders), „Labākā otrā plāna aktrise" (Lupita Njongo). „12 gadi verdzībā" tapusi pēc Solomona Nortona 1853. gadā sarakstītās tāda paša nosaukuma autobiogrāfijas. Filmas režisors ir Stīvs Makvīns, scenārija autors Džons Ridlijs. Lomās: Čūitels Edžiofors, Breds Pits, Maikls Fasbenders, Benedikts Kamberbačs, Pols Džamati, Pols Deno, Lupita Njongo un citi.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

12 Years a Slave 2013 apraksts & anotācija

In the pre-Civil War United States, Solomon Northup, a free black man from upstate New York, is abducted and sold into slavery.

12 Years a Slave 12 gadi verdzībā aktieri


12 Years a Slave 12 gadi verdzībā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)

Piesaistosha

| Vērtējums: 5/7

Filma ļoti spēcīga un pārdomām pilna.

| Vērtējums: 7/7

Smaga filma, bet ļauj mums novērtēt, cik varam būt laimīgi par to, kas mums ir.

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

12 gadi verdzībā online latviski

12 gadi verdzībā online

12 gadi verdzībā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur 12 Years a Slave online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā 12 Years a Slave latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

12 Years a Slave 12 gadi verdzībā 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.