2 Guns (2013)

2 stobri (2013)

4.7 4.7/7 (10 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Noziegums, Drāma, Trilleris.
Režisors: Baltasar Kormu00e1kur
Pirmizrāde: 2013-08-02


2 stobri 2013 apraksts & anotācija

Oscar® balvas ieguvējs Denzels Vašingtons un Marks Vālbergs ir divu konkurējošu drošības dienestu pārstāvji, kuri spiesti strādāt kopā, nezinot ka arī otrs ir aģents.Kopīgi iefiltrējušies narkokarteļa sindikātā, lai vāktu pierādījumus, viņi viens otram neuzticas. Taču tikai līdz brīdim, kad abi nolaupa bandai piederošus 50 miljonus dolāru. Kad uz pēdām ir meksikāņu mafija, jāsamierinās ar tādiem draugiem, kādi pieejami.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

2 Guns 2013 apraksts & anotācija

A DEA agent and an undercover Naval Intelligence officer who have been tasked with investigating one another find they have been set up by the mob -- the very organization the two men believe they have been stealing money from.

2 Guns 2 stobri aktieri


2 Guns 2 stobri atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)

Viens vārds - Deinzels Washingtons.

| Vērtējums: 7/7
–1

Labs aktieru tēlojums un saspēle, interesants humors. Filma bija interesanta, aizraujoša, laba izklaide un laiks nebija zemē nomests.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

2 stobri online latviski

2 stobri online

2 stobri online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur 2 Guns online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā 2 Guns latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

2 Guns 2 stobri 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.