All Is Lost (2013)

Viss zudis (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta.
Režisors: J.C. Chandor
Pirmizrāde: 2013-10-18
Ilgums: 106 min


Viss zudis 2013 apraksts & anotācija

ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Roberts Redfords – galvenajā lomā stāstā par cilvēka izturības robežām, vienatnē cīnoties par izdzīvošanu okeānā. Filmas scenārija autors un režisors ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® nominants J.C. Čandors (Margin Call). Tālu Indijas okeāna plašumos kāds cilvēks (Redfords) pamostas, kad viņa 39 pēdu garā jahta saduras ar kravas pārvadājumu konteineru. Jahtas navigācijas iekārta un rācija ir sabojāta, un viņš, pašam to nezinot, virzās pretī vētrai. Neskatoties uz to, ka viņam izdodas salabot sadursmē bojāto jahtas sānu, par spīti viņa burātāja intuīcijai un fiziskajai izturībai, viņš tik tikko izdzīvo spēcīgajā vētrā.Liekot lietā vien sekstantu un navigācijas kartes, lai noteiktu jahtas atrašanās vietu un kursu, viņš ir spiests paļauties uz okeāna straumēm, ka tās aiznesīs jahtu līdz kravas kuģu jūras ceļam, cerībā tur nokļūt uz kāda no garāmbraucošajiem kuģiem. Taču saule ir nepielūdzama, pārtikas krājumi strauji izsīkst un drīz viņš saprot, ka viņa liktenis var izšķirties kuru katru brīdi.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

All Is Lost 2013 apraksts & anotācija

After a collision with a shipping container at sea, a resourceful sailor finds himself, despite all efforts to the contrary, staring his mortality in the face.

All Is Lost Viss zudis aktieri


All Is Lost Viss zudis atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Viss zudis online latviski

Viss zudis online

Viss zudis online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur All Is Lost online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā All Is Lost latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

All Is Lost Viss zudis 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.