Anna Karenina (2012)

Anna Kareņina (2012)

2.7 2.7/7 (7 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Joe Wright
Pirmizrāde: 2012-11-09


Anna Kareņina 2012 apraksts & anotācija

2 ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar®!Filmu "Lepnums un aizspriedumi" (Pride and Prejudice) un "Piedošana" (Atonement) režisora Džo Raita jaunā filma! Apburošajai Annai Kareņinai (Keira Knightley) ir viss, ko vien var vēlēties - viņa ir augsta ranga valdības amatpersonas Kareņina (Jude Law) sieva, mīloša māte savam dēlam, un viņas ģimene ieņem svarīgu vietu Sanktpēterburgas augstākajā sabiedrībā. Saņēmusi vēstuli no sava brāļa, kurš lūdz Annu atbraukt un palīdzēt glābt viņa laulību ar Dolliju (Kelly Macdonald), viņa dodas ceļā. Vilcienā Anna iepazīstas ar grāfieni Vronski, kuru Maskavas dzelzceļa stacijā sagaida viņas dēls - virsnieks Vronskis (Aaron Taylor-Johnson). Kad Anna tiek iepazīstināta ar Vronski, starp viņiem iedegas dzirksts, ko nav - un nebūs iespējams izdzēst. Filmas pamatā Ļeva Tolstoja romāns.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Anna Karenina 2012 apraksts & anotācija

Set in late-19th-century Russia high-society, the aristocrat Anna Karenina enters into a life-changing affair with the affluent Count Vronsky.

Anna Karenina Anna Kareņina aktieri


Anna Karenina Anna Kareņina atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

ujtrute

Sandis Braunfelds | Vērtējums: 2

Anna Kareņina online latviski

Anna Kareņina online

Anna Kareņina online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Anna Karenina online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Anna Karenina latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Anna Karenina Anna Kareņina 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.