Annabelle (2014)

Anabella (2014)

7 7/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Šausmu.
Režisors: John R. Leonetti
Pirmizrāde: 2014-10-03


Anabella 2014 apraksts & anotācija

Atceraties Anabellu? Spocīgo lelli, kura uzdzina šermuļus mistikas trillerī "Ļaunuma izsaukšana"? Šis ir stāsts par to, kā viss sākās...Džons Forms savai sievai Miai, kura ir mātes cerībās, kādudien sagādā burvīgu dāvanu - skaistu, neparastu antikvāru lelli Anabellu baltā kāzu kleitā. Mia par dāvanu ir sajūsmā, taču viņas prieks par Anabellu nav ilgs. Kādā naktī viņu mājā ielaužas sātanistu kulta sekotāji un zvērīgi uzbrūk laulātajam pārim. Izlijušas asinis un šausmas nav vienīgais, ko sātanisti atstāj aiz sevis. Viņu pastrādātie briesmu darbi ir nieks salīdzinot ar šaušalīgo ļaunumu, kas tagad ir iemiesojies Anabellā.Šausmu filmas "Anabella" uzņemšanas laukumā atkal apvienojusies populārās filmas "Ļaunuma izsaukšana" komanda. Filmu producējis "Ļaunuma izsaukšana" režisors Džeimss Vans ("Zāģis", "Astrāls"). "Anabellu" režisējis Džons R. Leoneti, kurš bija "Ļaunuma izsaukšana" operators, Scenārija autors - Gerijs Dobermans.Galvenās lomas atveido Anabella Volisa ("X-cilvēki: Pirmā klase") un Vords Hortons ("Volstrītas vilks"), kā arī "Oskara" nominante Alfre Vudarda ("12 gadi verdzībā"), Kerija O'Malija, Braiens Hovs, Tonijs Amendola un Ēriks Ladins.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Annabelle 2014 apraksts & anotācija

A couple begin to experience terrifying supernatural occurrences involving a vintage doll shortly after their home is invaded by satanic cultists.

Annabelle Anabella aktieri


Annabelle Anabella atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Anabella online latviski

Anabella online

Anabella online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Annabelle online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Annabelle latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Annabelle Anabella 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.