Arbitrage (2012)

Arbitrāža (2012)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Trilleris.
Režisors: Nicholas Jarecki
Pirmizrāde: 2012-09-14


Arbitrāža 2012 apraksts & anotācija

“ARBITRĀŽA”, rakstnieka Nikolasa Džarecki debija kinorežijā, ir aizraujoša spriedzes filma par mīlestību, lojalitāti un finanšu pasaules eliti. Pirmo reizi satiekot Ņujorkas magnātu Robertu Milleru (Ričards Gīrs) viņa sešdesmitās dzimšanas dienas vakarā, Millers šķiet īsts amerikāņu biznesa un ģimenes dzīves panākumu iemiesojums. Tomēr greznā savrupnama sienās viņš izmisīgi lauza galvu, kā savu tirdzniecības impēriju pārdot ietekmīgai bankai, pirms tiek atklāti viņa krāpniecības apmēri. No uzticamās sievas Elenas (Sūzena Sarandona) un brīnišķīgās meitas Brūkas (Brita Mārlinga) tiek slēpta ne tikai situācija uzņēmumā, bet arī Millera mīlas sakars ar franču mākslas kuratori Džūliju Kotu (Letīcija Kasta). Brīdī, kad finanšu grūtības teju šķiet atrisinātas, negaidīta kļūda liek Milleram manipulēt ar ģimeni, uzņēmējdarbību un noziedzību. Viņam palīdz kāds cilvēks no pagātnes - Džimijs Grants (Neits Pārkers), taču Ņujorkas Policijas departamenta izmeklētājam Maiklam Braieram (Tims Rots) rodas aizdomas par Millera darbībām. Apstākļu spiests, Millers ir gatavs pārvērtēt pat savas morālās divkosības robežas. Vai viņam izdosies atrast izeju, pirms viss nāk gaismā?Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Arbitrage 2012 apraksts & anotācija

A troubled hedge fund magnate desperate to complete the sale of his trading empire makes an error that forces him to turn to an unlikely person for help.

Arbitrage Arbitrāža aktieri


Arbitrage Arbitrāža atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Arbitrāža online latviski

Arbitrāža online

Arbitrāža online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Arbitrage online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Arbitrage latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Arbitrage Arbitrāža 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.