Are You Here (2013)

Tu esi šeit (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Matthew Weiner
Pirmizrāde: 2013-06-30
Ilgums: 112 min


Tu esi šeit 2013 apraksts & anotācija

Vietējās televīzijas laika ziņu diktoru - vieglprātīgo brunču mednieku Stīvu Dalasu kādudien uzmeklē bērnības draugs Bens Beikers, kurš jūtas apjucis pēc sava tēva nāves un meklē atbalstu grūtā brīdī. Daudziem par pārsteigumu, nelaiķis visu savu īpašumu un prāvu naudas summu novēlējis ekscentriskajam dēlam, atstājot bešā Bena māsu Teriju - lietišķu sievieti, kura ar šādu lēmumu negrasās samierināties un mantojuma dēļ gatava tiesāties."Tu esi šeit" ir asprātīga un sirsnīga komēdija par patiesu draudzību, kura, filmas varoņa Stīva vārdiem runājot, "ir daudz retāk sastopama nekā mīlestība".Filmas režisors un scenārija autors ir vairākkārtējais "Emmy" balvu laureāts Metjū Vainers, pasaulslaveno seriālu "Soprano ģimene" un "Mad Men" veidotājs. Galvenās lomas izpilda skatītāju iemīļotie komiķi Ouens Vilsons ("Viesnīca "Diženā Budapešta"", "Pusnakts Parīzē"), Zaks Galifianakis ("Paģiras", "Paspēt laikā") un Eimija Polere ("Uz slavas asmens").Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Are You Here 2013 apraksts & anotācija

Two childhood best friends embark on a road trip back to their hometown after one of them learns he has inherited a large sum of money from his recently deceased estranged father.

Are You Here Tu esi šeit aktieri


Are You Here Tu esi šeit atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tu esi šeit online latviski

Tu esi šeit online

Tu esi šeit online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Are You Here online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Are You Here latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Are You Here Tu esi šeit 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.