Bad Moms (2016)

Sliktās mammas (2016)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisori: Jon Lucas, Scott Moore
Pirmizrāde: 2016-07-29


Sliktās mammas 2016 apraksts & anotācija

Eimijai ir šķietami ideāla dzīve - lieliska laulība, gudri bērni, skaista māja un veiksmīga karjera. Tomēr patiesībā viņa ir pārstrādājusies, pārāk daudz uzņēmusies un sevi teju izsmēlusi. Eimijas mērs ir pilns un viņa nolemj apvienot spēkus ar divām citām mammām, lai meklētu veidu, kā atbrīvoties no vispārpieņemtajiem pienākumiem. Tas nozīmē - kļūt mežonīgām, uzdzīvot tā kā mammām nepieklātos un ļaut vaļu savu iegribu apmierināšanai. Taču tas galīgi nav pa prātam kliķei ideālo mammu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Bad Moms 2016 apraksts & anotācija

When three overworked and under-appreciated moms are pushed beyond their limits, they ditch their conventional responsibilities for a jolt of long overdue freedom, fun, and comedic self-indulgence.

Bad Moms Sliktās mammas aktieri


Bad Moms Sliktās mammas atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Sliktās mammas online latviski

Sliktās mammas online

Sliktās mammas online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Bad Moms online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Bad Moms latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Bad Moms Sliktās mammas 2016 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.