Big Eyes (2014)

Lielās acis (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: Tim Burton
Pirmizrāde: 2014-12-25
Ilgums: 105 min


Lielās acis 2014 apraksts & anotācija

Viens no Holivudas ar izdomu visvairāk apveltītajiem režisoriem Tims Bērtons laiž klajā biogrāfisku mākslas filmu "Lielās acis". Uz reāliem notikumiem balstītā filma būs stāsts par apbrīnas vērto un dažkārt arī komisko mākslinieces Mārgaritas Kīnas dzīvi (viņa kļuva slavena XX gadsimta 50. gados). Apburošās un mazliet biedējošās milzu acis mākslinieces gleznās atklāj tajās attēloto bērnu – parasti meiteņu – dvēseles dzīles. Neredzēto mākslas darbu dēļ pircēji jo plašāk atver maku. Mārgaritas vīrs iestāsta sievai, ka mākslinieces sievietes darbi nebūs ne populāri, ne pieprasīti, tāpēc pāris nolemj tos piedēvēt vīram Valteram, nevis sievai Mārgaritai. Uzņēmējdarbība sit augstu vilni, laulātie sekmīgi pārdod gleznas, to kopijas un atklātnes. Slepenā ģimenes vienošanās ļauj sasniegt finanšu pasaules augstākās virsotnes un dara Valteru neiedomājami slavenu. Dzīvesbiedrs arvien vairāk nostumj mākslinieci malā. Viņa apņemas cīnīties par savu vārdu un daiļradi, taču slavas alku apmātais vīrs negrasās atteikties no atzinības un mākslinieka tēla.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Big Eyes 2014 apraksts & anotācija

A drama centered on the awakening of the painter Margaret Keane, her phenomenal success in the 1950s, and the subsequent legal difficulties she had with her husband, who claimed credit for her works in the 1960s.

Big Eyes Lielās acis aktieri


Big Eyes Lielās acis atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Lielās acis online latviski

Lielās acis online

Lielās acis online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Big Eyes online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Big Eyes latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Big Eyes Lielās acis 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.