Blended (2014)

Kopā pret pašu gribu (2014)

7 7/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Frank Coraci
Pirmizrāde: 2014-05-23


Kopā pret pašu gribu 2014 apraksts & anotācija

Pēc postoša aklā randiņa vientuļie vecāki Lorēna un Džims ir spējīgi vienoties tikai par vienu lietu - viņi vairs nekad nevēlas viens otru redzēt. Bet brīdī, kad viņi kopā ar bērniem iegūst savā īpašumā biļetes ceļojumam uz safari Āfrikā, viņi ir spiesti izbaudīt brīvdienas un ļauties safari piedzīvojumiem visi kopā.Ģimenes komēdija "Kopā pret pašu gribu" ir skatītāju iemīļotu komēdiju autora Frenka Korači (“Kāzu muzikants”, “Klikt” un “Tusnis ringā”) jaunākā filma. Tā ir komiķa Ādama Sendlera (“Zohans - īpašo uzdevumu frizieris”, “Klikt” un “Lielie”) un Drū Berimoras (“Mīlestības attālumā”, “Kāzu muzikants” un “Čārlija eņģeļi”) trešais kopdarbs. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Blended 2014 apraksts & anotācija

After a bad blind date, a man and woman find themselves stuck together at a resort for families, where their attractions grows as their respective kids benefit from the burgeoning relationship.

Blended Kopā pret pašu gribu aktieri


Blended Kopā pret pašu gribu atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Kopā pret pašu gribu online latviski

Kopā pret pašu gribu online

Kopā pret pašu gribu online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Blended online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Blended latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Blended Kopā pret pašu gribu 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.