Chef (2014)

Šefpavārs uz riteņiem (2014)

6 6/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Jon Favreau
Pirmizrāde: 2014-05-09
Ilgums: 115 min


Šefpavārs uz riteņiem 2014 apraksts & anotācija

Karls, apdāvināts pavārs, strādā smalkā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas īsti nepatīk restorāna īpašniekam.Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists, vienlaikus atklājot, cik lielu ļaunumu karjerai spēj nodarīt Twitter un viedtālruņa kamera.Bez darba, šķīries, viņš pēkšņi saņem piedāvājumu no savas šķirtās bagātās sievas pievienoties viņai braucienā uz Maiami kopā ar abu dēlu.Šoreiz sociālie tīkli, izmantoti ar prātu, noved Karlu pie pareizas izvēles – izpētot Maiami vietējo kultūru un paradumus, viņš izvēlas uzsākt kubiešu virtuves biznesu un viss iet no rokas, jo no šķirtās sievas vīra viņš dāvanā saņem treileri, kurš meistarīgi tiek pārveidots par ceļojošu virtuvi. Ar dēla palīdzību viņš sociālajos tīklos gūst lielu popularitāti un turpmākos panākumus jau var balstīt uz to, ko pieprot vislabāk – gardēžu apbrīnotu ēdienu gatavošanu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Chef 2014 apraksts & anotācija

A chef who loses his restaurant job starts up a food truck in an effort to reclaim his creative promise, while piecing back together his estranged family.

Chef Šefpavārs uz riteņiem aktieri


Chef Šefpavārs uz riteņiem atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Šefpavārs uz riteņiem online latviski

Šefpavārs uz riteņiem online

Šefpavārs uz riteņiem online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Chef online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Chef latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Chef Šefpavārs uz riteņiem 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.