Chloe (2009)

Hloja (2009)

5.2 5.2/7 (31 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Trilleris.
Režisors: Atom Egoyan
Pirmizrāde: 2010-02-25
Ilgums: 96 min


Hloja 2009 apraksts & anotācija

Catherine(Julianne Moore) un David(Liam Neeson) ir precējušies, viņiem ir talantīgs dēls, un viņu dzīve šķiet ideāla. Tomēr kādu dienu, kad David nokavē lidmašīnu un neierodas uz savu dzimšanas dienas ballīti, viņa sievai rodas aizdomas, ka viņš tīšuprāt nokavējis lidmašīnu. Un, kad pa kluso ielūkojās vīra telefonā, tur pamanīja saņemtu īsziņu ar attēlu, kurā bija vīrs kopā ar kādu jaunu meiteni un pateicību par jauki pavadīto laiku. Domādama, ka vīrs viņu krāpj, Catherine nolīgst meiteni vārdā Chloe(Amanda Seyfried). Chloe uzdevums ir pavest David… Taču šis vīra uzticības pārbaudījums pārvēršas spraigā un jutekliskā spēlē, kurā Chloe atklātās sarunas par viņas un David attiecībām pamodina nebijušas jūtas Catherine. Notikumi uzņem apgriezienus un draud izjaukt varoņu dzīves. Chloe ir neapturama savaldzināšanā, bet Catherine greizsirdība kļūst par apsēstību

Chloe 2009 apraksts & anotācija

A doctor hires an escort to seduce her husband, whom she suspects of cheating, though unforeseen events put the family in danger.

If the one you love was lying to you, how far would you go to find out the truth?

Chloe Hloja aktieri


Chloe Hloja atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (5)

saistosh sizhets un loti laba aktieru speele.

| Vērtējums: 6/7

Viena no labakam filmam, kadu esmu redzejusi. Aktieru spele - ideala, it ipasi Dzulianas Muuras loma bija ideaala.. patika gaisotne, darbiba.. bija interesanti. Lidz icilam pietruka tas, ka, manuprat, sai filmai bija banalas beigas. Kaut kur jau redzetas!

| Vērtējums: 6/7

Patika gan aktieru spēle, gan sižets, gan filmā virmojošā kaisle. Ļoti jutekliska.

| Vērtējums: 7/7

Biedējoši skaista un savā ziņā sāpīga filma. Tāds deja vu brīžiem - atgādina ''Unfaithful'' un ''Vicky Christina Barcelona'', bet tajā pašā laikā ''Chloe''neatkārtojams rokraksts. *I try to find something to love in everybody, even if it's a

| Vērtējums: 6/7

Interesanta, emocionāli un seksuāli piesātināta.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Hloja online latviski

Hloja online

Hloja online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Chloe online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Chloe latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Chloe Hloja 2009 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.