Cloud Atlas (2012)

Mākoņu atlants (2012)

6 6/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Mistika, Zinātniskā fantastika.
Režisori: Tom Tykwer, Andy Wachowski
Pirmizrāde: 2012-10-26
Ilgums: 172 min

Mākoņu atlants 2012 apraksts & anotācija

Filmas „Matrikss” veidotāji un filmas „Skrien, Lola, skrien” režisors piedāvā: Toms Henks, Halle Berija, Hjū Grants un citas zvaigznes Deivida Mičela fantastikas romāna „Mākoņu atlants” ekranizācijā. „Mākoņu atlants” ir līdzīgs spoguļu labirintam: seši laikmeti, seši stāsti un varoņi, kuru gaitas savijas laikā un telpā... Jauns notārs 19. gadsmitā ceļo ar kuģi uz Sanfrancisko, un komponists, kas ir spiests tirgot savu dvēseli un ķermeni Eiropā laikā starp diviem pasaules kariem. Žurnāliste no 1970. gadu Kalifornijas, kurai izdodas atklāt korporatīvu sazvērestību, un neliels mūsdienu izdevējs, kas ticis pie lielām naudas summām un tagad slēpjas no kreditoriem. Viesmīle - klons no ātrās ēdināšanas uzņēmuma futūristiskā Korejā un kazu gans civilizācijas norietā tālā nākotnē... Visi šie tik atšķirīgie cilvēki ir saistīti laikā un telpā ar neredzamu pavedienu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Cloud Atlas 2012 apraksts & anotācija

An exploration of how the actions of individual lives impact one another in the past, present and future, as one soul is shaped from a killer into a hero, and an act of kindness ripples across centuries to inspire a revolution.

Mākoņu atlants online latviski

Mākoņu atlants online

Mākoņu atlants online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Cloud Atlas online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Cloud Atlas latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Cloud Atlas Mākoņu atlants aktieri

Doona Bae
 
Xun Zhou
 

Cloud Atlas Mākoņu atlants atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Cloud Atlas Mākoņu atlants 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.

Vērtējumu procentuālais sadalījums pa dzimumiem