Contagion (2011)

Infekcija (2011)

3 3/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Drāma, Zinātniskā fantastika, Trilleris.
Režisors: Steven Soderbergh
Pirmizrāde: 2011-09-09
Ilgums: 106 min


Infekcija 2011 apraksts & anotācija

Godalgoti aktieri un Holivudas zvaigznes Mets Deimons, Gvineta Paltrova, Džūda Lovs un Keita Vinsleta trillerī „Infekcija”. Cilvēcei draud briesmas, jo ar nepieredzētu ātrumu izplatās nāvējošs vīruss – un līdz ar to panika. Filmas varoņiem - zinātniekiem, varas pārstāvjiem un vienkāršām ģimenēm, nākas pārvarēt gan bailes, kas sabiedrībā izplatās vēl ātrāk par infekciju, gan arī mēģināt uzveikt nāvējošo vīrusu. Lomās: Matt Damon, Jude Law, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Marion Cotillard, Laurence FishburneRežisors: Steven SoderberghFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Contagion 2011 apraksts & anotācija

A thriller centered on the threat posed by a deadly disease and an international team of doctors contracted by the CDC to deal with the outbreak.

Contagion Infekcija aktieri


Contagion Infekcija atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Infekcija online latviski

Infekcija online

Infekcija online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Contagion online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Contagion latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Contagion Infekcija 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.