Dear John (2010)

4.9 4.9/7 (21 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Romantika, Karš.
Režisors: Lasse Hallstru00f6m
Pirmizrāde: 2010-02-05
Ilgums: 105 min


2010 apraksts & anotācija

ASV militārās armijas īpašo uzdevumu vienības seržants John Tyree(Channing Tatum) ir saņēmis divu nedēļu atvaļinājumu un atgriežas dzimtajā pilsētā. Pludmalē pavadot brīvo laiku, John pamana, ka kādai meitenei iekrīt ūdenī rokas somiņa, viņš nekavējoties dodas tai pakaļ, un atgriež to saimniecei. Tas kļūst par iemeslu iepazīšanai ar Sanannah(Amanda Seyfried). Viņi sāk satikties un jau pēc kāda laika abi iemīlas viens otrā. Bet drīz vien John atgriežas militārā dienestā, kur pavadīs nākamos 12 mēnešus. Tajā pašā laikā, notiek teroristu uzbrukums 11. septembrī. Savannah sola rakstīt vēstules un gaidīt, kad atgriezīsies John

Dear John 2010 apraksts & anotācija

A romantic drama about a soldier who falls for a conservative college student while he's home on leave.

Is Duty enough reason to live a lie ?

Dear John aktieri


Dear John atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (4)

izcila

| Vērtējums: 7/7

ja vajag atbrīvoties no liekajām asarām,tad šī ir īstā filma visas reizes kad skatījos raudāju,par meitenes pāri darījumu puisim kas tik ļoti uz viņu cerēja,un mīlēja..100% iesaku noskatīties!

| Vērtējums: 6/7

Nespēju skatīties šīs filmas, man pietiek, ja filmu skatoties raudu vienu reizi, bet ja reiz sanāk vairākas - dikt' emocionāla filma (nu vai arī es)! Skaties droši, bet ja iedziļināsies - neizvairīsies no asarām.

| Vērtējums: 5/7

Neesmu nedz Spārksa noveļu, nedz to ekranizējumu cienītāja, bet šī filma man patika.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Filmai patiešām vajadzīgs attiecīgs noskaņojums, lai to skatītos. Kad noskatīsieties, droši vien nojautīsiet par ko es runāju. Filma neslikta, bet pārliecību neradīja. Arī galvenās lomas atveidotāja - aktrise no Mama Mia īsti neiederējās. Nebija saskaņa.

Līga Orupa | Vērtējums: 4

Dear John online latviski

Dear John online

Dear John online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Lapas, kurās ir pieejama Dear John online, ir atrodams sadaļā filmas latviešu valodā online. Manskino.lv mājaslapā Dear John latviešu valodā skatīties nevar.

Dear John 2010 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.