Deliver Us from Evil (2014)

Atpestī mūs no ļauna (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Noziegums, Šausmu, Trilleris.
Režisors: Scott Derrickson
Pirmizrāde: 2014-07-02
Ilgums: 118 min


Atpestī mūs no ļauna 2014 apraksts & anotācija

Ģimenes problēmu nomocīts Ņujorkas policists uzsāk satraucošu un neizskaidrojamu noziegumu izmeklēšanu. Lai tos atrisinātu, viņš lūdz palīdzību mācītājam, kurš ir pazīstams ar savām netradicionālajām metodēm un uzskatiem. Kopīgi viņi uzsāk cīņu pret šausminošajiem un dēmoniskajiem iemiesojumiem, kuri terorizē pilsētu, lai reizi par visām reizēm pieliktu punktu slepkavībām un citiem noziegumiem, kas ir satricinājuši visu pilsētu. Filmas pamatā ir grāmata, kas ir balstīta uz Ņujorkas policista reālajā dzīvē izmeklētajiem noziegumiem. “Vientuļais reindžers” un “Karību jūras pirātu” filmu sērijas veidotāja Džerija Brukhaimera un filmu “Sinisters”, “Diena, kad apstājās Zeme” un “Emīlijas Rouzas ļauno garu izdzīšana” režisora Skota Deriksona jaunajā šausmu filmā galvenās lomas atveido Eriks Bana (“Izdzīvojušais”, “Zvaigžņu ceļš” un “Troja”), Edgars Ramiress (“Slepenā operācija "30 pēc pusnakts"”, “Borna ultimāts” un “Domino”) un Olīvija Mūna (“Maģiskais Maiks”, “Dzelzs Vīrs 2” un “Neprātīgais vakars”).Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Deliver Us from Evil 2014 apraksts & anotācija

NY police officer Ralph Sarchie (Eric Bana), investigates a series of crimes. He joins forces with an unconventional priest (Edgar Ramirez), schooled in the rituals of exorcism, to combat the possessions that are terrorizing their city.

Deliver Us from Evil Atpestī mūs no ļauna aktieri


Deliver Us from Evil Atpestī mūs no ļauna atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Atpestī mūs no ļauna online latviski

Atpestī mūs no ļauna online

Atpestī mūs no ļauna online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Deliver Us from Evil online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Deliver Us from Evil latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Deliver Us from Evil Atpestī mūs no ļauna 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.