Diana (2013)

Diāna (2013)

6.3 6.3/7 (3 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Drāma.
Režisors: Oliver Hirschbiegel
Pirmizrāde: 2013-09-19


Diāna 2013 apraksts & anotācija

Stāsts par Velsas princeses Diānas pēdējiem diviem dzīves gadiem un viņas attiecībām ar ķirurgu Hasnatu Hanu. Viena no pasaules apbrīnotākajām sievietēm, kuras dzīvē atlika maz vietas privātumam, uzdrīkstējās ļauties attiecībām, kas beidzās tikai dažas nedēļas pirms traģiskās autoavārijas 1997.gadā, Parīzē. Tiek uzskatīts, ka tieši Hasnats Hans bijis Diānas mūža mīlestība... Titullomu filmā atveido divkārt „Oskara” balvai nominētā Naomi Votsa ("Divas mātes", "Neiespējamais"), viņai līdzās Nevins Endrjūss (seriāls "Pazudušie"). Filmas režisors – Olivers Hiršbīgels („Sakāve”).Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Diana 2013 apraksts & anotācija

During the last two years of her life, Princess Diana embarks on a final rite of passage: a secret love affair with Pakistani heart surgeon Hasnat Khan.

Diana Diāna aktieri


Diana Diāna atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Diāna online latviski

Diāna online

Diāna online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Diana online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Diana latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Diana Diāna 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.