Divergent (2014)

Citādie (2014)

5 5/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Romantika, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Neil Burger
Pirmizrāde: 2014-03-21


Citādie 2014 apraksts & anotācija

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām, atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir „citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo „citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai, un viņus nolemts iznīcināt.Spraigās piedzīvojumu filmas „Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers („Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Divergent 2014 apraksts & anotācija

Beatrice Prior, a teenager with a special mind, finds her life threatened when an authoritarian leader seeks to exterminate her kind in her effort to seize control of their divided society.

Divergent Citādie aktieri


Divergent Citādie atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Citādie online latviski

Citādie online

Citādie online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Divergent online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Divergent latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Divergent Citādie 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.