Dr. Seuss' The Lorax (2012)

Lorakss (2012)

6.5 6.5/7 (27 vērtējumi)

Žanrs: Animācijas | Multfilma.
Režisori: Chris Renaud, Kyle Balda
Pirmizrāde: 2012-03-02


Lorakss 2012 apraksts & anotācija

"Nejaukais es" autoru jaunā multenīte!Jaunā 3D multenīte iepazīstinās ar mazo, oranžo un nedaudz kaitinošo meža gariņu vārdā Lorakss un viņa brīnumaino pasauli. Pusaudzis Teds uzzina, ka reiz gan pilsētā, kurā viņš tagad dzīvo, gan ārpus tās esot auguši... īsti koki. Viņš nolemj uzzināt patiesību par to, kas ar tiem notika un ko darīt, lai koki atkal sāktu augt. Teds dodas pie Viendieņa, kurš dzīvo aiz pilsētas mūriem un vienīgais zinot pastāstīt, kas tad īsti notika. Viendieņa stāsts aizved viņu brīnumainajā Loraksa pasaulē.Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Ainārs Ančevskis (Viendienis), Jānis Kirmuška (Lorakss), Mārtiņš Egliens (Aloizijs Hairs), Inta Bebriša (Omīte), Gints Andžāns (Teds), Rūta Dūduma (Odrija), Laila Kirmuška (Teda mamma).Filma dublēta studijā "Rija".Dublāžas režisori - Andris Barons (dziesmas), Anete Vanaga (dialogi). Tulkojis - Andris Brīnbergs.Filmu oriģinālvalodā ieskaņojuši: Danny DeVito, Zac Efron, Ed Helms, Taylor Swift, Rob Riggle, Betty WhiteRežisors: Chris RenaudVairāk par filmu oficiālajā mājas lapā: http://www.theloraxmovie.com/

Dr. Seuss' The Lorax 2012 apraksts & anotācija

A 12-year-old boy searches for the one thing that will enable him to win the affection of the girl of his dreams. To find it he must discover the story of the Lorax, the grumpy yet charming creature who fights to protect his world.

Dr. Seuss' The Lorax Lorakss aktieri


Dr. Seuss' The Lorax Lorakss atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (7)
+4

Filma ļoti aizraujoša. Man personigi patika un iesaku visiem noskatīties. Filmā varētu būt atspoguļota musu pasaules nākotne, ja mes izcirtisim visus kokus. Man ļoti patika.

| Vērtējums: 6/7
+1

Ļoti laba un pamācoša filma. Liks aizdomāties gan lieliem, gan maziem, ka daba ir jāsaudzē. Ļoti laba filma.

| Vērtējums: 7/7

Labāka filma kādu esmu redzējusi . :-)

| Vērtējums: 7/7

Jauka filmina, kas liek aizdomāties. Jo nekas nenotiks,ja nesāksi pats ar sevi. iesaku noskatīties.

| Vērtējums: 6/7

filma, kas iemaca un liek padomat par dabas un koku aizsardzibu. Interesanta un pamacosa filmina.

| Vērtējums: 7/7

skaists vizuālais. :)

| Vērtējums: 6/7

kapec te to nevar nostities?

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Lorakss online latviski

Lorakss online

Lorakss online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Dr. Seuss' The Lorax online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Dr. Seuss' The Lorax latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Dr. Seuss' The Lorax Lorakss 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.