Dream House (2011)

Sapņu māja (2011)

6.6 6.6/7 (12 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Mistika, Trilleris.
Režisors: Jim Sheridan
Pirmizrāde: 2011-09-30
Ilgums: 92 min


Sapņu māja 2011 apraksts & anotācija

Daniels Kreigs, Reičela Veisa un Naomi Votsa – mistikas trillerī „Sapņu māja”. Turīgais Ņujorkas izdevējs kopā ar sievu un divām meitām pārvācas uz klusu provinces pilsētiņu. Taču drīz viņš uzzina, ka ģimenes jaunajā mājā tikusi nogalināta kāda sieviete un viņas bērni. Slepkava bijis viņas pašas vīrs, kas joprojām staigā brīvībā...Lomās: Daniel Craig, Rachel Weisz, Naomi Watts, Marton Csokas, Claire Geare, Mark Wilson, Jonathan PottsRežisors: Jim SheridanFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Dream House 2011 apraksts & anotācija

Soon after moving into their seemingly idyllic new home, a family learns of a brutal crime committed against former residents of the dwelling.

Dream House Sapņu māja aktieri


Dream House Sapņu māja atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)

Man patika!Un joprojām patīk šī filma.

| Vērtējums: 7/7

Ir laba :)

| Vērtējums: 7/7

Laba filma. Filmas gaitā atklājas interesanti atklājumi. Liekas, ka sasniegta jau filmas kulminācija, bet tā tomēr nav. Manuprāt, labi saglabāta intriga.

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Sapņu māja online latviski

Sapņu māja online

Sapņu māja online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Dream House online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Dream House latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Dream House Sapņu māja 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.