Dumb and Dumber To (2014)

Stulbs un vēl stulbāks 2 (2014)

5 5/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Komēdija.
Režisori: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Pirmizrāde: 2014-11-14


Stulbs un vēl stulbāks 2 2014 apraksts & anotācija

Divdesmit gadu pēc leģendārās komēdijas "Stulbs un vēl stulbāks" tās varoņi atgriežas! Sen nevienā filmā neredzētais Džims Kerijs un viņa kolēģis Džefs Denjelss atkal tēlo ne pārāk gudros, ne pārāk smalkos un pavisam neintelektuālos tipus Loidu un Hariju.Filmas "Stulbs un vēl stulbāks 2" ("Dumb and dumber to") darbība risinās mūsdienās. Divdesmit gadu laikā Loida un Harija dzīvē notikušas pārmaiņas. Loids gadiem izlicies par psihiski slimu, cietpauris Harijs bijis sajūsmā par drauga āzēšanos, un viņi ar divkāršu sparu metušies jaunās aušībās.Draugi dodas Harija meitas meklējumos. Nolaidīgais tētis tikai tagad uzzina, ka viņam ir meita. Harijam un Loidam ir pamatots iemesls uzmeklēt pazudušo mantinieci (nē, Harijā nav modušās tēva jūtas). Ieraudzījis meitenes fotogrāfiju, Loids tūlīt iemīlas, turklāt viņiem steidzami vajadzīga niere pārstādīšanai. Tas ir vērā ņemams pamats vēl vienam neprātīgam ceļojumam. Brāļi Farelli, kas ir arī pirmās komēdijas režisori, filmā "Stulbs un vēl stulbāks 2", odā muļķībai, iekļāvuši atmiņas par Loida un Harija dižajiem pagātnes piedzīvojumiem. Atceraties aklo zēnu? Viņš spēja līdz asarām aizkustināt kuru katru, tikai ne Loidu, kas pārdeva viņam beigtu papagaili. Atceraties automobili suni, stulbās frizūras, oranžo un zilo kostīmu un precīzo Loida rokas kustību, kad viņš iesmidzināja mutē atsvaidzinātāju pirms flirta ar sievietēm? Atkal būs redzami divu kulta pamuļķu ikdienas sīkumi, taču tikai tādēļ, lai modinātu jaukas atmiņas. Pēc 20 gadiem Loids un Harijs kļuvuši par nobriedušiem mūsdienu vīriešiem, bet no dabas dotās muļķības tā arī nav tikuši vaļā. Nepavisam.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Dumb and Dumber To 2014 apraksts & anotācija

20 years after the dimwits set out on their first adventure, they head out in search of one of their long lost children in the hope of gaining a new kidney.

Dumb and Dumber To Stulbs un vēl stulbāks 2 aktieri


Dumb and Dumber To Stulbs un vēl stulbāks 2 atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

tāds ir mans viedoklis

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Stulbs un vēl stulbāks 2 online latviski

Stulbs un vēl stulbāks 2 online

Stulbs un vēl stulbāks 2 online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Dumb and Dumber To online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Dumb and Dumber To latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Dumb and Dumber To Stulbs un vēl stulbāks 2 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.