Edge of Tomorrow (2014)

Rītdienas robeža (2014)

6 6/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Asa sižeta, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Doug Liman
Pirmizrāde: 2014-06-06


Rītdienas robeža 2014 apraksts & anotācija

Filmas “Rītdienas robeža” darbība norisinās tuvā nākotnē, kurā citplanētieši ir uzsākuši iznīcinošu uzbrukumu Zemei. Cietuši sakāvi visās līdzšinējās kaujās, pasaules valstu armijas apvienojas izšķirošajam uzbrukumam. Virsnieks Viljams Keidžs ir armijas zinātnieks, kurš nav piedalījies nevienā kaujā līdz brīdim, kad tiek pazemināts rangā un nosūtīts doties uzbrukumā. Viņš tiek nogalināts dažu minūšu laikā pēc uzbrukuma sākuma, bet pēkšņi atmostas dienu pirms savas nāves. Keidžs nokļūst neizskaidrojamā laika atkārtošanās ciklā, piespiežot viņu atkal no jauna doties zaudētajā kaujā un mirt. Asa sižeta filmā galveno lomu spēlē Toms Krūzs ("Neiespējamā misija”) un Emīlija Blanta (“Laika cilpa”), tās režisors ir asa sižeta filmu “Borna identitāte” un “Smita kungs un kundze” autors Dags Līmans. Filma 3D formātā. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Edge of Tomorrow 2014 apraksts & anotācija

A soldier fighting in a war with aliens finds himself caught in a time loop of his last day in the battle, though he becomes better skilled along the way.

Edge of Tomorrow Rītdienas robeža aktieri


Edge of Tomorrow Rītdienas robeža atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Rītdienas robeža online latviski

Rītdienas robeža online

Rītdienas robeža online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Edge of Tomorrow online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Edge of Tomorrow latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Edge of Tomorrow Rītdienas robeža 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.