Free Birds (2013)

Tītari: Atpakaļ nākotnē (2013)

6.2 6.2/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Animācijas | Multfilma, Komēdija.
Režisors: Jimmy Hayward
Pirmizrāde: 2013-11-01


Tītari: Atpakaļ nākotnē 2013 apraksts & anotācija

Mēdz uzskatīt, ka tītari ir dumji putni, derīgi tikai svētku galdam. Pienācis laiks sagraut šo mītu. Jaunā animācijas komēdija „Tītari: Atpakaļ nākotnē” mainīs jūsu domas.No šī brīža, ieraudzījuši tītaru, jūs zināsiet, ka sirdī viņš ir ērglis. Nu labi, varbūt ne gluži ērglis, tomēr ar ērgļiem tam ir daudz vairāk kopīgā nekā ar vistām, zosīm, irbēm un citu putnu gaļas stenda asortimentu.Burvīgajam nelaimes putnam Regam dažādi apstākļi arvien piežmiedz asti, tomēr liktenis ļauj tikt cauri sveikā. Viņš sastop tītaru pasaules Rembo – Džeiku. Lai izpildītu mūža lielo uzdevumu, diviem iesīkstējušiem individuālistiem jāpārkāpj savi principi. Ar pavieglu un ļoti jauku filmas varoņu bariņa palīdzību viņi cenšas glābt tītaru dzimumu, lai uz mūžīgiem laikiem izsvītrotu tos no svētku galda ēdienkartes. Lai to paveiktu, viņiem jāielavās slepenā karabāzē, jāpārvietojas laikā uz 1621. gadu, kad Savienotajās Valstīs sāk svinēt Pateicības dienu, jāsapulcē tītaru glābšanas armija un jāpagriež atpakaļ vēstures rats, it kā tītaru ēšanas tradīcija nemaz nebūtu radusies. Animācijas filmas tēli ietur līdzsvaru starp gudrību un muļķību, veiksmi un neveiksmi. Esam jau pārliecinājušies, ka šāda kombinācija var izraisīt nebeidzamas smieklu lēkmes. Animācijas filmas „Hortons” režisors strādājis arī pie šedevriem „Mošķīši”, „Rotaļlietu stāsts” un „Nemo meklējot”, un šoreiz vēriens tiešām ir plašs; filmas „Šreks” producenta līdzdalība un viņa drosmīgās idejas ļauj filmai pretendēt uz to, ka tās ietekmē mainīsies jūsu ēšanas paradumi. Piedzīvojumu komēdija visai ģimenei „Tītari: Atpakaļ nākotnē” dublēta latviešu valodā un tiks demonstrēta Latvijas kinoteātros no 22. novembra. Tad, kad tuvojas svētki un tītariem sākas visgrūtākais laiks. Skatieties cēlo putnu jautro cīņu efektīgajā 3D formātā.Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Free Birds 2013 apraksts & anotācija

Two turkeys from opposite sides of the tracks must put aside their differences and team up to travel back in time to change the course of history - and get turkey off the holiday menu for good.

Free Birds Tītari: Atpakaļ nākotnē aktieri


Free Birds Tītari: Atpakaļ nākotnē atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Ir par ko pasmieties

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tītari: Atpakaļ nākotnē online latviski

Tītari: Atpakaļ nākotnē online

Tītari: Atpakaļ nākotnē online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Free Birds online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Free Birds latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Free Birds Tītari: Atpakaļ nākotnē 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.