Halloween (2007)

Helovīns (2007)

4.5 4.5/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Šausmu.
Režisors: Rob Zombie
Pirmizrāde: 2007-08-31
Ilgums: 109 min


Helovīns 2007 apraksts & anotācija

Par godu šausmu filmu meistara Džona Kārpentera kulta filmas "Halloween" (1978. gads) 40 gadu jubilejai, pats meistars kopā ar filmas režisoru Deividu Gordonu Grīnu un scenāriju autoru Deniju Makbraidu atklās jaunu nodaļu stāstā, kas aizsākās pirms četriem gadu desmitiem. Aktrise Džeimija Lī Kērtisa atgriezīsies ikoniskajā Lorijas lomā, lai vēlreiz aci pret aci sastaptos ar cilvēku maskā - Maiklu Meiersu, kurš izseko viņu kopš tās pašas Helovīna nakts, kad viņai par mata tiesu izdevās izsprukt no viņa nāvējošā nodoma. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Halloween 2007 apraksts & anotācija

After being committed for 17 years, Michael Myers, now a grown man and still very dangerous, escapes from the mental institution (where he was committed as a 10 year old) and he immediately returns to Haddonfield, where he wants to find his baby sister, Laurie. Anyone who crosses his path is in mortal danger.

Evil Has A Destiny

Halloween Helovīns aktieri


Halloween Helovīns atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Helovīns online latviski

Helovīns online

Helovīns online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Halloween online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Halloween latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Halloween Helovīns 2007 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.