Here Comes the Boom (2012)

Tusnis ringā (2012)

6 6/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Komēdija.
Režisors: Frank Coraci
Pirmizrāde: 2012-10-12


Tusnis ringā 2012 apraksts & anotācija

Pirms vairākiem gadiem lādzīgais bioloģijas skolotājs Skots saņēma "Gada skolotāja" titulu, taču nu viņa dzīve iegājusi rutīnā un viņš nereti pat pamanās nokavēt darbu. Kad atklājas, ka skola naudas trūkuma dēļ likvidēs orķestra pulciņu, viņš pārsteidzīgi piesakās palīdzēt savākt naudu. Tomēr viņu atbalsta tikai sagrabējušais mūzikas skolotājs un seksīgā skolas medmāsa Bella (Selma Haijeka). Taču doto vārdu viņš apņēmies turēt, tādēļ atrod dīvainu veidu kā naudu pelnīt - 40gadnieks ar lieko svaru piedalīsies vrestlingā un ienākumus no balvām ziedos skolai.Viņa sabiedroto atbalsts nav liels, taču sievietes pieskāriens un gudra vīra padoms reizēm noder gan.

Here Comes the Boom 2012 apraksts & anotācija

A high school biology teacher looks to become a successful mixed-martial arts fighter in an effort to raise money to prevent extra-curricular activities from being axed at his cash-strapped school.

Here Comes the Boom Tusnis ringā aktieri


Here Comes the Boom Tusnis ringā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)

Filma parāda skolas sistēmu ka skolotājiem ir jācīnās tiešā un pārnestā nozīmē par izdzīvošanu.

| Vērtējums: 5/7

Ļoti, ļoti labs sižets un saturs, kas māca un parāda, ka viss ir iespējams ja tam tic, ka viena cilvēka labestība spēj iedvesmot un palīdzēt citiem. Nu vienkārši lieliska filma!!!!!!!!!

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tusnis ringā online latviski

Tusnis ringā online

Tusnis ringā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Here Comes the Boom online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Here Comes the Boom latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Here Comes the Boom Tusnis ringā 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.