Hysteria (2011)

Mans lielais O! (2011)

6.3 6.3/7 (3 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Romantika.
Režisors: Tanya Wexler
Pirmizrāde: 2012-04-05
Ilgums: 100 min


Mans lielais O! 2011 apraksts & anotācija

Filmā komiskā garā atspoguļots ļoti nopietns un sievišķīgs temats – vibratora izgudrošana. Darbība risinās Anglijā deviņpadsmitā gadsimta astoņdesmitajos gados, kad daudzas augstāko aprindu dāmas depresijas dēļ tika sūtītas pie ārsta. Lai pacientēm mazinātu stresu, ārsti ieviesa jaunu terapiju – uzmanīgu noteiktas sievietes ķermeņa daļas manuālu stimulāciju. Tomēr ārsti nebija aptvēruši, ka patiesībā šīm sievietēm bija nepieciešams orgasms, un viņu uzdevums bija apmierināt turīgas dāmas, kuru vīri to nespēja.„Intīmā masāža” bija ļoti efektīva, un, kad ārsta Mortimera (Hjū Densijs) ar radošu dzirksti apveltītais draugs Edmunds (Ruperts Everets) atklāja savu nodomu izgatavot elektrisku, no putna spalvām darinātu putekļu slotiņu, Mortimeram prātā iešāvās neatvairāma doma…Kāds bija iznākums? Sākās revolucionāras pārmaiņas sieviešu dzīvē.Ja vien ārsts būtu aptvēris, ko pastrādājis, – pēc vibratora izgudrošanas radās emancipācija un feminisms.

Hysteria 2011 apraksts & anotācija

A romantic comedy based on the truth of how Mortimer Granville devised the invention of the first vibrator in the name of medical science.

Hysteria Mans lielais O! aktieri


Hysteria Mans lielais O! atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Mans lielais O! online latviski

Mans lielais O! online

Mans lielais O! online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Hysteria online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Hysteria latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Hysteria Mans lielais O! 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.