Identity Thief (2013)

Identitātes zagle (2013)

4.5 4.5/7 (6 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Noziegums.
Režisors: Seth Gordon
Pirmizrāde: 2013-02-08


Identitātes zagle 2013 apraksts & anotācija

Komēdiju „Neciešamie bosi” un „Teds” autoru jaunā komēdija!Diāna dzīvo ar plašu vērienu. Šī kundzīte ir īsta iepirkšanās karaliene – pērk visu, kas vien iepatīkas, nauda tiek šķiesta uz visām pusēm. Ir tikai viens „bet” – dokumenti un norēķinu kartes, ko viņa izmanto, pieder vēl kādam - godīgam ģimenes cilvēkam un finanšu konsultantam. Uzzinājis par notikušo, viņš dodas pa pēdām šai hobita izmēra identitātes zaglei. Viņš vēl nenojauš, kādi pārbaudījumi viņu sagaida, lai atgūtu savu labo vārdu un savu naudu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Identity Thief 2013 apraksts & anotācija

When a mild-mannered businessman learns his identity has been stolen, he hits the road in an attempt to foil the thief -- a trip that puts him in the path of a deceptively harmless-looking woman.

Identity Thief Identitātes zagle aktieri


Identity Thief Identitātes zagle atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Laba filma labam vakara noslēgumam

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (3)

nekas īpašs, atrisinājums it kā loģisks, bet tai pat laikā absurds.

Baiba Ozola - Ozoliņa | Vērtējums: 4

Tomēr diezgan pastulba filma.

Artius Ārme | Vērtējums: 3

Nevar teikt ka nebija interesanta novērtēju ar viduvēju, doma laba tas mums šajos laikos paliek populāri zagt identitāti un krāpšanas mazos un lielos apmēros, taču uzskatu ka cilvēkam kuram nozagta identitāte nav pašam jādodas meklēt zagli bet policijai.

Rūdolfs Fišers | Vērtējums: 4

Identitātes zagle online latviski

Identitātes zagle online

Identitātes zagle online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Identity Thief online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Identity Thief latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Identity Thief Identitātes zagle 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.