In the Blood (2014)

Asinsatriebība (2014)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Noziegums, Trilleris.
Režisors: John Stockwell
Pirmizrāde: 2014-04-04
Ilgums: 90 min


Asinsatriebība 2014 apraksts & anotācija

Āva un Dereks drīz pēc kāzām ierodas nomaļā Karību jūras salā. Viņi iecerējuši tur pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. Atlētiskais pāris nolemj pludmales priekiem pievienot ekstrēmo sportu. Vienā mirklī viss mainās – ar Āvas vīru notiek negadījums, un viņš pēkšņi pazūd.Apjautusi, ka nav ko cerēt uz vietējās policijas palīdzību un nopietnu izmeklēšanu, Āva viena pati sāk meklēt vīru un iesaistās cīņā bez noteikumiem. Izrādās, ka grezno viesnīcu un drošo tūristu maršrutu aizsegā darbojas varens korumpēts vietējo grupējums. Noziedznieki uz savas ādas dabūs izbaudīt, kā atriebjas sieviete, kurai vairs nav, ko zaudēt. Aktrise, modele un cīņas mākslas profesionāle Džīna Karāno ļoti ticami tēlo drosmīgu aizstāvi, valdzinošu pat cīņā uz dzīvību un nāvi. Skaistā, seksīgā, nelokāmā un ļoti bīstamā jaunā sieviete rāda augstākās klases kaujas prasmi. Džīnas Karāno partneris ir sāgas „Krēsla” zvaigzne Kems Žigandē. Latīņamerikas gaisotni trillerī rada „štata meksikāņi” Mačete – Denijs Treho un mūžīgais policists Luiss Gusmans.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

In the Blood 2014 apraksts & anotācija

When her husband goes missing during their Caribbean vacation, a woman sets off on her own to take down the men she thinks are responsible.

In the Blood Asinsatriebība aktieri


In the Blood Asinsatriebība atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Asinsatriebība online latviski

Asinsatriebība online

Asinsatriebība online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur In the Blood online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā In the Blood latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

In the Blood Asinsatriebība 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.