In Time (2011)

Laikā (2011)

5.6 5.6/7 (16 vērtējumi)

Žanrs: Noziegums, Zinātniskā fantastika, Trilleris.
Režisors: Andrew Niccol
Pirmizrāde: 2011-10-28


Laikā 2011 apraksts & anotācija

Pavisam netālā nākotnē novecošanās gēns ir apturēts. Cilvēki noveco tikai līdz 25 gadu vecumam un turpina dzīvot saviedrībā, kur visi norēķinās ar laiku. Nopelnot dzīves stundas, dienas un gadus, ir iespējams ar laiku norēķināties par pakalpojumiem un precēm vai izmantot laiku, lai dzīvotu. Bagātie var dzīvot mūžīgi, kamēr vairums cenšas izdzīvot. Vils - jauns, nabadzīgs vīrietis sastop svešinieku, kas no rīta tiek atrasts miris. Viņa kontā esošie gadsimti tagad pieder Vilam, kurš pat nenojauš kas noticis. Tomēr policija par slepkavības izdarīšanu ir uz pēdām tieši viņam.Lomās: Johnny Galecki, Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Olivia Wilde, Cillian Murphy, Vincent KartheiseRežisors: Andrew NiccolScenārijs: Andrew Niccol Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

In Time 2011 apraksts & anotācija

In the future people stop aging at 25 and must work to buy themselves more time, but when a young man finds himself with more time than he can imagine he must run from the corrupt police force to save his life.

In Time Laikā aktieri


In Time Laikā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (2)
+4

Nezinu kaa Jums shii filma,bet pec noskatiishanas ta kljuva par manu favoritfilmu! :)

| Vērtējums: 7/7
+1

Interesanta. Žanrs neatbilst manai gaumei, bet filma patika.

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Interesenti var izlasīt manu filmas recenziju iekš draugiem.lv : http://www.draugiem.lv/blogs/?p=5847202

Ineta Zēna | Vērtējums: 3

Laikā online latviski

Laikā online

Laikā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur In Time online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā In Time latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

In Time Laikā 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.