Interstellar (2014)

Starp zvaigznēm (2014)

1 1/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Mistika, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Christopher Nolan
Pirmizrāde: 2014-11-07


Starp zvaigznēm 2014 apraksts & anotācija

Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi. Zinātniskās fantastikas drāmas "Starp zvaigznēm" režisors ir daudzu atzītu filmu autors Kristofers Nolans ("Tumšais bruņinieks", "Pirmsākums"), kurš kopā ar savu brāli Džonatanu Nolanu ir arī filmas scenārists. Galvenajās lomās mirdz spožākās kino zvaigznes - "Oskara" balvas laureāti Metjū Makkonahijs ("Dalasas pircēju klubs"), Anna Heteveja ("Nožēlojamie"), "Oskara" nominante Džesika Časteina ("Slepenā operācija: 30 minūtes pēc pusnakts"), Elena Berstina ("Alise šeit vairs nedzīvo") un Maikls Keins ("Sidra nama likumi"), kā arī Vess Bentlijs, Keisijs Afleks, Makenzija Foja, Tofers Greiss un citi. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Interstellar 2014 apraksts & anotācija

A group of explorers make use of a newly discovered wormhole to surpass the limitations on human space travel and conquer the vast distances involved in an interstellar voyage.

Interstellar Starp zvaigznēm aktieri


Interstellar Starp zvaigznēm atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Starp zvaigznēm online latviski

Starp zvaigznēm online

Starp zvaigznēm online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Interstellar online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Interstellar latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Interstellar Starp zvaigznēm 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.