Khumba (2013)

Humba (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Animācijas | Multfilma, Piedzīvojumu, Ģimenes.
Režisors: Anthony Silverston
Pirmizrāde: 2013-10-03
Ilgums: 85 min


Humba 2013 apraksts & anotācija

Iedomājieties zebru bara izbrīnu, kad kādā dienā piedzimst Humba – pa pusei svītraina, pa pusei balta zebra! Kad tuvojas sausums, bara vecākie paziņo, ka pie tā vainīga ir Humba. Mazā, taču ļoti drosmīgā zebra nolemj doties meklēt savas pazudušās svītras un atgūt ģimenes un bara labvēlību. Ceļā Humba iegūst jaunus draugus un viņus gaida gan jautri, gan arī bīstami piedzīvojumi.Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Armands Berģis, Jānis Kirmuška, Guntis Krivms, Aldis Siliņš, Baiba Rožkalna, Sandra Kļaviņa un Annija Belogrudova.Filma dublēta latviešu un krievu valodā.Filma 3D formātā. *Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuāros.

Khumba 2013 apraksts & anotācija

Rejected by his superstitious herd, a half-striped zebra embarks on a daring quest to earn his stripes but finds the courage and self-acceptance to save all the animals of the Great Karoo.

Khumba Humba aktieri


Khumba Humba atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Humba online latviski

Humba online

Humba online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Khumba online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Khumba latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Khumba Humba 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.