Laggies (2014)

Iestrēguši jaunībā (2014)

6 6/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Komēdija, Romantika.
Režisors: Lynn Shelton
Pirmizrāde: 2014-10-24
Ilgums: 100 min


Iestrēguši jaunībā 2014 apraksts & anotācija

28 gadīgā Megana 11 gadus pēc skolas pabeigšanas ierodas uz absolventu tikšanos. Visiem viņas draugiem jau ir ģimenes un veiksmīga karjera, taču viņas dzīvē gandrīz nekas nav mainījies. Viņa vēl līdz šim satiekas ar savu pirmo puisi Entoniju un strādā pie sava tēva, stāvot uz ielām ar viņa firmas izkārtni. Dažādību pēkšņi ienes Entonijs, piedāvājot savu roku un sirdi. Tas, ko katra meitene gaida ar nepacietību, pēkšņi izraisa varonei šoku. Viņa paņem pārtraukumu - samelo savam puisim, ka brauc uz nedēļu atvaļinājumā, bet pati burtiski "iekrīt bērnībā" un izklaidējas mazpazīstamu tīņu kompānijā, kuri, palūdzot nopirkt tiem alkoholu, pēkšņi kļūst par pašiem tuvākiem cilvēkiem. Pagriežot savu dzīvi par 180 grādiem, Megana pat nepamanīja kā kļuva laimīga, bet varbūt tādu viņu padarīja negaidīta tikšanās ar jaunās draudzenes neprecēto tēvu…Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Laggies 2014 apraksts & anotācija

A woman stuck in permanent adolescence lies to her fiancé about going on a retreat and spends the time hanging out with friends instead.

Laggies Iestrēguši jaunībā aktieri


Laggies Iestrēguši jaunībā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Iestrēguši jaunībā online latviski

Iestrēguši jaunībā online

Iestrēguši jaunībā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Laggies online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Laggies latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Laggies Iestrēguši jaunībā 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.