Les Misérables (2012)

Nožēlojamie (2012)

6.5 6.5/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Drāma, Mūzikls, Romantika, Trilleris.
Režisors: Tom Hooper
Pirmizrāde: 2012-12-25


Nožēlojamie 2012 apraksts & anotācija

3 ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar®!Muzikālākais kino notikums uz lielā ekrāna - pasaulslavenā mūzikla "Nožēlojamie" (Les Misérables) ekranizējums! Sensacionālus panākumus guvušo mūziklu noskatījušies vairāk kā 60 miljoni skatītāju visā pasaulē, tas tiek izrādīts jau 27 gadus.Mūzikla ekranizējuma režisors - ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs, filmas "Karaļa runa" režisors Toms Hūpers. Galvenajās lomās mūziklā - Hjū Džekmens - Žans Valžāns, ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Rasels Krovs - Žavērs, Anna Hataveja - Fantina un citi. Notikumi risinās 19. gs. Francijā. "Nožēlojamie" ir stāsts par samītiem sapņiem un nelaimīgu mīlestību, kaisli un ziedošanos, tas ir mūžīgs apliecinājums cilvēka dvēseles spēkam. Filmas pamatā - Viktora Igo romāns "Nožēlojamie". Scenārija autori: William Nicholson, Alain Boublil un Claude-Michel Schönberg Mūzikas autors: Claude-Michel SchönbergProducenti: Tim Bevan, Eric Fellner, Debra Hayward, Cameron MackintoshFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Les Misérables 2012 apraksts & anotācija

An adaptation of the successful stage musical based on Victor Hugo's classic novel set in 19th-century France, in which a paroled prisoner named Jean Valjean seeks redemption.

Les Misérables Nožēlojamie aktieri


Les Misérables Nožēlojamie atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Izcils stāsts

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Nožēlojamie online latviski

Nožēlojamie online

Nožēlojamie online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Les Misérables online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Les Misérables latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Les Misérables Nožēlojamie 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.