Long Shot (2019)

Tas tik ir pārītis! (2019)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Jonathan Levine
Pirmizrāde: 0000-00-00


Tas tik ir pārītis! 2019 apraksts & anotācija

Šarlote Fīlda ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Freds Flarskis ir talantīgs žurnālists ar noslieci uz pašdestrukciju. Abiem nav nekā kopīga, izņemot to, ka Šarlote savulaik bija Freda auklīte un pirmā mīlestība. Kad pēc gadiem abi negaidīti satiekas, Šarloti apbur Freda humors un viņa, visiem par pārsteigumu, nolīgst Fredu par runu rakstītāju savai priekšvēlēšanu kampaņai uz ASV prezidenta amatu. Abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas, aizsākot jautru un arī bīstamu notikumu ķēdi. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Long Shot 2019 apraksts & anotācija

Fred Flarsky (Seth Rogen) is a gifted and free-spirited journalist with an affinity for trouble. Charlotte Field (Charlize Theron) is one of the most influential women in the world. Smart, sophisticated, and accomplished, she's a powerhouse diplomat with a talent for...well, mostly everything. The two have nothing in common, except that she was his babysitter and childhood crush. When Fred unexpectedly reconnects with Charlotte, he charms her with his self-deprecating humor and his memories of her youthful idealism. As she prepares to make a run for the Presidency, Charlotte impulsively hires Fred as her speechwriter, much to the dismay of her trusted advisors. A fish out of water on Charlotte's elite team, Fred is unprepared for her glamourous lifestyle in the limelight. However, sparks fly as their unmistakable chemistry leads to a round-the-world romance and a series of unexpected and dangerous incidents.

Long Shot Tas tik ir pārītis! aktieri


Long Shot Tas tik ir pārītis! atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tas tik ir pārītis! online latviski

Tas tik ir pārītis! online

Tas tik ir pārītis! online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Long Shot online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Long Shot latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Long Shot Tas tik ir pārītis! 2019 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.