Man of Steel (2013)

Tērauda vīrs (2013)

5 5/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Fantāzija, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Zack Snyder
Pirmizrāde: 2013-06-14


Tērauda vīrs 2013 apraksts & anotācija

Šovasar uz lielajiem ekrāniem atgriežas visu laiku populārākais un spēcīgākais supervaronis - Supermens jeb Tērauda vīrs!Kāds mazs zēns atklāj, ka viņam piemīt neparastas spējas un viņš nav no šīs planētas. Pieaudzis viņš cenšas noskaidrot savu izcelsmi un sūtību. Kad pasaulei draud iznīcība, viņā snaudošais varoņa gars atmostas un viņš kļūst par visas cilvēces cerību iemiesojumu.Filma „Tērauda vīrs" ir jauna un vērienīga kino versija stāstam par ikonisko supervaroni. Filmas režisors ir Zaks Snaiders („300: Termopilu kauja", „Sargi" u.c.), producents Kristofers Nolans ("Tumšais bruņinieks atgriežas", "Pirmsākums" u.c.), un titullomu tajā atveido Henrijs Kavils, viņam līdzās Emija Adamsa, Rasels Krovs, Kevins Kostners un citi.Filma 3D formātā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Man of Steel 2013 apraksts & anotācija

An alien infant is raised on Earth, and grows up with superhuman abilities. He sets out to use these abilities to guard his adopted world.

Man of Steel Tērauda vīrs aktieri


Man of Steel Tērauda vīrs atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Tērauda vīrs online latviski

Tērauda vīrs online

Tērauda vīrs online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Man of Steel online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Man of Steel latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Man of Steel Tērauda vīrs 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.