Midnight in Paris (2011)

Pusnakts Parīzē (2011)

5 5/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Fantāzija, Romantika.
Režisors: Woody Allen
Pirmizrāde: 2011-06-10
Ilgums: 94 min


Pusnakts Parīzē 2011 apraksts & anotācija

Romantiskākajā pilsētā Parīzē ierodas jauns pāris, kuram rudenī paredzētas kāzas. Pilsētā darba darīšanās ieradušies arī līgavas vecāki. Šie cilvēki nenojauš, ka notikumi mīlestības pilsētā neatgriezeniski izmainīs viņu dzīves. "Pusnakts Parīzē" ir romantiska komēdija par jauna cilvēka mīlestību pret pilsētu - Parīzi. Par ilūziju, ka dzīve, kas atšķirtos no tās, ko dzīvojam, būtu daudz labāka.Režijas meistara Vudija Alena jaunajā filmā galvenās lomas atveido Ovens Vilsons, Rečela Makadamsa, Mariona Kotijāra, kā arī Francijas pirmā lēdija Karla Bruni.Filma "Pusnakts Parīzē" no šā gada kinofestivāla "Arsenāls" programmas iekļauta ACME Film kolekcijā SMART.Lomās: Owen Wilson, Rachel McAdams, Kathy Bates, Michael Sheen, Marion Cotillard, Adrien Brody, Carla BruniRežisors: Woody AllenFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Midnight in Paris 2011 apraksts & anotācija

A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.

Midnight in Paris Pusnakts Parīzē aktieri


Midnight in Paris Pusnakts Parīzē atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri (1)
–1

nezinu

Alīna Ratņika | Vērtējums: 4

Pusnakts Parīzē online latviski

Pusnakts Parīzē online

Pusnakts Parīzē online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Midnight in Paris online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Midnight in Paris latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Midnight in Paris Pusnakts Parīzē 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.