Mr. Peabody & Sherman (2014)

Pībodija kungs un Šērmens (2014)

5 5/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Animācijas | Multfilma, Piedzīvojumu, Ģimenes, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Rob Minkoff
Pirmizrāde: 2014-03-07


Pībodija kungs un Šērmens 2014 apraksts & anotācija

Pībodija kungs - uzņēmējs, izgudrotājs, zinātnieks, Nobela prēmijas laureāts, gardēdis, divkārtējs Olimpiskais čempions un ģēnijs. Ak jā, starp citu - viņš ir suns. Ar savas laika mašīnas palīdzību, Pībodija kungs kopā ar pieņemto dēlu Šērmenu ceļo pagātnē, lai klātienē vērotu nozīmīgākos vēsturiskos notikumus un satiktu slavenas vēsturiskas personības. Bet, kad Šērmens pārkāpj laika ceļošanas noteikumus, mūsu varoņiem ir atkal jādodas bīstamos piedzīvojumos, lai atjaunotu vēsturisko notikumu pareizo secību un izglābtu nākotni. Turklāt, Pībodija kungam būs jātiek galā ar visgrūtāko uzdevumu - jākļūst Šērmenam par īstu tēvu.Filma dublēta latviešu un krievu valodā.Filma 3D formātā.*Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuāros.

Mr. Peabody & Sherman 2014 apraksts & anotācija

Using his most ingenious invention, the WABAC machine, Mr. Peabody and his adopted boy Sherman hurtle back in time to experience world-changing events first-hand and interact with some of the greatest characters of all time. They find themselves in a race to repair history and save the future.

Mr. Peabody & Sherman Pībodija kungs un Šērmens aktieri


Mr. Peabody & Sherman Pībodija kungs un Šērmens atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

es uz vinu biju nau nekas ipas

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Pībodija kungs un Šērmens online latviski

Pībodija kungs un Šērmens online

Pībodija kungs un Šērmens online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Mr. Peabody & Sherman online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Mr. Peabody & Sherman latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Mr. Peabody & Sherman Pībodija kungs un Šērmens 2014 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.