Olympus Has Fallen (2013)

Olimpa krišana (2013)

6.4 6.4/7 (8 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Trilleris.
Režisors: Antoine Fuqua
Pirmizrāde: 2013-03-22


Olimpa krišana 2013 apraksts & anotācija

Teroristi sagrābj Balto namu, un visas Savienotās Valstis ar šausmām vēro varas neveiksmīgos pūliņus tikt galā ar šo situāciju. Tikai bijušais speciālais aģents atrod iespēju savaldīt ekstrēmistus iebrucējus.Džerards Batlers, Ārons Ekharts, Morgans Frīmans vienā no visizteiktākajām spriedzes filmām - spraigs, dinamisks sižets, brutāli un talantīgi aktieri, intensīvas apšaudes un, protams, "happy end"!Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Olympus Has Fallen 2013 apraksts & anotācija

A former Secret Service agent works to save the President after he is captured in a terrorist attack on the White House.

Olympus Has Fallen Olimpa krišana aktieri


Olympus Has Fallen Olimpa krišana atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Biju jau redzējusi Whitse House down un otra diezgan līdzīga sižeta filma visu laiku atsita sajūtu, ka redzēts... Bet kopumā filma laba

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Olimpa krišana online latviski

Olimpa krišana online

Olimpa krišana online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Olympus Has Fallen online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Olympus Has Fallen latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Olympus Has Fallen Olimpa krišana 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.