On the Road (2012)

Ceļā (2012)

3 3/7 (1 vērtējums)

Žanrs: Piedzīvojumu, Drāma.
Režisors: Walter Salles
Pirmizrāde: 0000-00-00


Ceļā 2012 apraksts & anotācija

Filma “Ceļā” ir Džeka Keruaka grāmatas ekranizācija.Keruaka varoņi Dīns Moriartijs (Garets Hedlunds) un Sals Paradaizs (Sems Railijs) ir tipiski bītu paaudzes pārstāvji. Pēc tēva nāves Sema Railija ("Kontrole", "13") varonis uzsāk drudžaini meklēt atbildi uz jautājumu "Kā dzīvot?". Viens no veidiem - rakstīt, taču, nespējot atrast iedvesmas mūzu, viņš lielāko tiesu laika pavada ar draugiem bāros, klausīdamies džezu. Drīz viņš iepazīstas ar Gareta Hedlunda ("Trons:Mantojums", "Troja") varoni Dīnu, īstu bohēmistu. Kopā viņi tiecas pēc visa, ņem ko var, un izmanto ikvienu iespēju. Viņu meklējumi ved ceļojumā apkārt ASV, kurā tie nebeidzamā uzdzīvē, cigarešu dūmu, alkohola un narkotiku ieskauti, izdzīvo dzīves jēgu, kā arī tās bezjēdzību. Bohēmisko ceļojumu papildina arī sievietes - Kristena Stjuarte ("Krēsla", "Sniegbaltīte un mednieks"), Kirstena Dunste ("Melanholija", "Zirnekļcilvēks"), Eimija Adamsa ("Noburtā", "Noķer mani, ja vari"), Elizabete Mosa ("Trakie vīrieši") un Alise Braga ("Es esmu leģenda", "Dieva pilsēta").Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

On the Road 2012 apraksts & anotācija

Dean and Sal are the portrait of the Beat Generation. Their search for "It" results in a fast paced, energetic roller coaster ride with highs and lows throughout the U.S.

On the Road Ceļā aktieri


On the Road Ceļā atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Ceļā online latviski

Ceļā online

Ceļā online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur On the Road online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā On the Road latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

On the Road Ceļā 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.