Prometheus (2012)

Prometejs (2012)

5.2 5.2/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Šausmu, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Ridley Scott
Pirmizrāde: 2012-06-08
Ilgums: 124 min


Prometejs 2012 apraksts & anotācija

Lai atklātu cilvēces rašanās noslēpumus, pētnieku komanda dodas ceļojumā un vistālāko Visuma nostūri, kurā viņi centīsies atrast atbildes uz mūžsenajiem jautājumiem. Kaut kur tur – vistumšākajos kosmosa labirintos, pētnieku komandai nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā ne tikai par savu, bet arī par visas cilvēces izdzīvošanu.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.Filma 3D formātā. *Atsevišķos kinoteātros arī 2D. Sīkāka informācija par formātiem - kinoteātru repertuāros.

Prometheus 2012 apraksts & anotācija

A team of explorers discover a clue to the origins of mankind on Earth, leading them on a journey to the darkest corners of the universe. There, they must fight a terrifying battle to save the future of the human race.

Prometheus Prometejs aktieri


Prometheus Prometejs atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)

nav loti nekas daudz parspilets

| Vērtējums: 6/7

Filma interesanta, bet ne ar ko īpaša. Jauns stāsts, interesanst sižets. Filma aizķer uzmanību, bet tas arī viss. Specefekti arī līmenī - nekas pārspīlēts, viss normas robežās. Ticmības moments netiek nozagts.

| Vērtējums: 5/7
–1

Filma- interesanta,bet vareja but labaki specefekti!:)

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Prometejs online latviski

Prometejs online

Prometejs online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Prometheus online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Prometheus latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Prometheus Prometejs 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.