Promised Land (2012)

Apsolītā zeme (2012)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Drāma.
Režisors: Gus Van Sant
Pirmizrāde: 2013-01-11


Apsolītā zeme 2012 apraksts & anotācija

Apsolītā zeme” attēlo kādas ASV pilsētas iedzīvotāju cīņu pret gāzes korporācijas centieniem nopirkt viņu dzīves vietas. Kad korporācijas pārstāvis Stīvs Batlers ar savu kolēģi ierodas krīzes skartā mazpilsētā, kas piedzīvojusi ekonomisku pagrimumu, viņiem par pārteigumu nākas atklāt, ka vietējie nebūt nealkst pieņemt kompānijas piedāvājumu, kas atvieglotu ekonomisko situāciju. Stīvam pretī stājas gan vietējā autoritāte – skolotājs, gan arodbiedrības vadītājs, ar kuru nākas kārtot arī personiskus rēķinus.Režisora Gasa Van Santa (“Labais Vils Hantings”, “Zilonis”, „Pēdējās dienas”, „Milks” u.c.) jaunākajā filmā “Apsolītā zeme” galvenās lomas atveido Mets Deimons, Džons Krasinskis un Fransisa Makdormanda. Holivudas zvaigzne Mets Deimons ir arī šīs filmas scenārija līdzautors. Filma saņēmusi ASV kritiķu asociācijas godalgu (National Board of Review, USA).Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Promised Land 2012 apraksts & anotācija

A salesman for a natural gas company experiences life-changing events after arriving in a small town, where his corporation wants to tap into the available resources.

Promised Land Apsolītā zeme aktieri


Promised Land Apsolītā zeme atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Apsolītā zeme online latviski

Apsolītā zeme online

Apsolītā zeme online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Promised Land online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Promised Land latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Promised Land Apsolītā zeme 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.