Real Steel (2011)

Cietais tērauds (2011)

6.3 6.3/7 (20 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Drāma, Zinātniskā fantastika.
Režisors: Shawn Levy
Pirmizrāde: 2011-10-07
Ilgums: 127 min


Cietais tērauds 2011 apraksts & anotācija

Filmas notikumi risinās ne pārāk tālā nākotnē, kurā lielu popularitāti ir ieguvušas boksa cīņas starp cilvēku vadītiem robotiem. Bijušais bokseris, bet tagad kaujas robotu menedžeris Čārlijs, savā īpašumā iegūst novecojušu, bet cīņām ringā ļoti piemērotu un izturīgu robotu, kura uzvaras nodrošina piedalīšanos ne tikai pagrīdes, bet arī valsts līmeņa sacensībās. Vienlaicīgi ar robotu, Čārlija dzīvē ienāk arī 11 gadīgs zēns - negaidīti uzradies viņa dēls, par kuru viņa nebija nekādu nojausmu. Pārvarot visdažādākos šķēršļus, tēva un dēla draudzība kļūst aizvien ciešāka, kamēr caursitot savu pretinieku cietās tērauda bruņas, Čārlija robots virzās aizvien tālāk pretī gaidāmajai cīņai ar neuzvaramo čempionu.Cast: Hugh Jackman , Evangeline Lilly , Dakota Goyo , Anthony Mackie , Kevin Durand Directed by: Shawn Levy Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Real Steel 2011 apraksts & anotācija

Set in the near future, where robot boxing is a top sport, a struggling promoter feels he's found a champion in a discarded robot. During his hopeful rise to the top, he discovers he has an 11-year-old son who wants to know his father.

Real Steel Cietais tērauds aktieri


Real Steel Cietais tērauds atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (4)
+1

rule vecais

| Vērtējums: 7/7

laba filma biju uz kino, bet nemaku te noskatities :D

| Vērtējums: 7/7

ja

| Vērtējums: 7/7

yee

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Cietais tērauds online latviski

Cietais tērauds online

Cietais tērauds online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Real Steel online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Real Steel latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Real Steel Cietais tērauds 2011 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.