Red (2010)

5.4 5.4/7 (26 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Komēdija, Trilleris.
Režisors: Robert Schwentke
Pirmizrāde: 2010-10-15


Red 2010 apraksts & anotācija

When his idyllic life is threatened by a high-tech assassin, former black-ops agent Frank Moses reassembles his old team in a last ditch effort to survive. |

He's Got Time To Kill.

Red aktieri


Red atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (4)
+1

Laba. Vienīgais, ka reizēm zūd ticamības moments, un citā brīdī saprotu cik tomēr neaizsargāti esam, un to, ka tomēr ir tik viegli kādu iegāzt..uz lielā ekrāna baudāmāka! ("- That's right, old man! - Old man?! - No respect! BUM - Old man in my a

| Vērtējums: 6/7
+1

Ja būtu iespējams vērtēt skalā 1-10, liktu 7 točna un mošk pat ar mazu plusiņu. Bet šeit pieejamā skalā - laba, bet ne tā, ka ļoooooti, ļoti laba. Taču visnotaļ skatāms šaujamgabals ir jautriem nestandarta jociņiem. Uz pozitīvas nots.

| Vērtējums: 5/7

Cerēju, ka sazvērestības teorija sniegsies augstākos slāņos, bet izrādījās, ka viss tikai kārtējā senatora dēl. Pārējā ziņā filma pārāk parasta.

| Vērtējums: 5/7

brūsu sen nebiju redzējus. bija labi.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Red online latviski

Red online

Red online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Lapas, kurās ir pieejama Red online, ir atrodams sadaļā filmas latviešu valodā online. Manskino.lv mājaslapā Red latviešu valodā skatīties nevar.

Red 2010 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.