Riddick (2013)

Ridiks (2013)

6.3 6.3/7 (12 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Zinātniskā fantastika, Trilleris.
Režisors: David Twohy
Pirmizrāde: 2013-09-06


Ridiks 2013 apraksts & anotācija

„Ridiks” – trešā filma, kas turpina populāro fantastikas seriālu par antivaroni vārdā Ridiks. Pirmā filma – kulta hits „Melnais caurums” – iznāca 2000. gadā, kurai sekoja „Ridika hronikas” (2004). Vins Dīzels („Ātrs un bez želastības”, „XXX”) atgriežas uz ekrāniem Visuma visbīstamākā noziedznieka lomā.Ridiku atstāja mirt uz attālas planētas, uz kuras no pirmā acu uzmetiena nav nekādas dzīvības. Taču drīz atklājas, ka planētu apdzīvo bīstami monstri, ar kuriem Ridikam jāiesaistās nāvējošā cīņā. Turklāt pēc Ridika galvas uz planētu atlido algotņu banda.Savukārt algotņiem nav ne jausmas, ka viņi kļūs par nāvējošiem ieročiem Ridika rokās...Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Riddick 2013 apraksts & anotācija

Left for dead on a sun-scorched planet, Riddick finds himself up against an alien race of predators. Activating an emergency beacon alerts two ships: one carrying a new breed of mercenary, the other captained by a man from Riddick's past.

Riddick Ridiks aktieri


Riddick Ridiks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)
+1

Loti izcila filma.

| Vērtējums: 7/7

Filma ir izcila!

| Vērtējums: 7/7

Ļoti laba filma !

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Ridiks online latviski

Ridiks online

Ridiks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Riddick online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Riddick latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Riddick Ridiks 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.