Rock of Ages (2012)

Mūžīgi roks (2012)

6.3 6.3/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Drāma, Mūzikls, Romantika.
Režisors: Adam Shankman
Pirmizrāde: 2012-06-01


Mūžīgi roks 2012 apraksts & anotācija

Toms Krūzs, Aleks Boldvins, Rasels Brands, Ketrīna Zeta-Džounsa un jaunās zvaigznes Džuliana Hjū un Diego Boneta aizraujošā stāstā, kas veltīts rokmūzikai – „Mūžīgi roks”. Šerija, meitene no kādas ASV mazpilsētas, dodas uz Holivudu, lai piepildītu savus sapņus. Tur viņa isatiek Drjū, vietējo puisi ar izcilu mūziķa talantu. Abu mīlas stāsts vijas ar notikumiem pilsētas populārākajā mūzikas klubā, kurā dzīve mutuļo rokenrola ritmos. Filma „Mūžīgi roks” balstīta uz populāra Brodvejas mūzikla motīviem, un tajā skan dziesmas no tādām roka leģendām kā Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, Twisted Sister, Poison u.c.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Rock of Ages 2012 apraksts & anotācija

Set in 1987 Los Angeles, Drew and Sherrie are two young people chasing their dreams in the big city. When they meet, it's love at first sight, though their romance will face a series of challenges.

Rock of Ages Mūžīgi roks aktieri


Rock of Ages Mūžīgi roks atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)
+1

bija jauka filma un gribu redzēt atkal:)

| Vērtējums: 7/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Mūžīgi roks online latviski

Mūžīgi roks online

Mūžīgi roks online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Rock of Ages online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Rock of Ages latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Rock of Ages Mūžīgi roks 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.