Rush (2013)

Sacīkste (2013)

6 6/7 (5 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Biogrāfija, Drāma, Sports.
Režisors: Ron Howard
Pirmizrāde: 2013-09-20
Ilgums: 123 min


Sacīkste 2013 apraksts & anotācija

20. gadsimta 70-tie gadi ir zelta laiks "Formulai - 1" - vienkāršotas formas sacīkšu automašīnas, piloti - brutāli trasē, bet jūtīgi un neaizsargāti reālajā dzīvē, seksīgas fanes un litriem šampanieša aiz finiša līnijas. Divi nesamierināmākie sāncenši visā "Formulas - 1" vēsturē - apburošais angļu plejbojs Džeimss Hants un disciplinētais perfekcionists - austrietis Nikijs Lauda pārbauda savu fizisko un psiholoģisko izturību savstarpējā duelī sacīkšu trasē un dzīvē. Viņi nemeklē vieglus veidus ceļā uz uzvaru un viņiem nav tiesību izdarīt kaut mazāko kļūdu. Viena neuzmanība un sacīkste var pārtraukt ne tikai viņu karjeru, bet arī dzīvību.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Rush 2013 apraksts & anotācija

A biography of Formula 1 champion driver Niki Lauda and the 1976 crash that almost claimed his life. Mere weeks after the accident, he got behind the wheel to challenge his rival, James Hunt.

Rush Sacīkste aktieri


Rush Sacīkste atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Sacīkste online latviski

Sacīkste online

Sacīkste online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Rush online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Rush latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Rush Sacīkste 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.