Safe House (2012)

Slepenā mītne (2012)

5 5/7 (2 vērtējumi)

Žanrs: Asa sižeta, Trilleris.
Režisors: Daniel Espinosa
Pirmizrāde: 2012-02-10


Slepenā mītne 2012 apraksts & anotācija

Viens no labākajiem CIP slepenajiem aģentiem, bijušais izlūkdienesta aģents Tobins Frosts (Denzels Vašingtons), kurš ticis atmaskots militārās izlūkošanas informācijas pārdošanā, nu jau teju desmit gadus bēguļo. Zaudējumi, ko viņa noziedzīgā darbība radījusi ASV, ir neizmērojami. Pēc gadiem ilgas slēpšanās, viņš parādās atklātībā, jo viņa rīcībā ir slepena un ārkārtīgi vērtīga informācija. Mets Vestons (Raiens Reinoldss) strādā CIP slepenajā mītnē Keiptaunā un cer, ka kādu dienu viņš spēs sevi pierādīt kā īstens CIP aģents. Kad algotņi atklāj Frosta atrašanās vietu slepenajā mītnē Dienvidāfrikā, viņš kopā ar jauniņo aģentu ir spiests bēgt. Galvenajās lomās: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Brendan Gleeson, Sam Shepard, Vera Farmiga, Fares Fares, Robert Patrick, Nora Arnezeder, Liam Cunningham, Joel Kinnaman, Ruben Blades Režisors: Daniel EspinosaFilma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Safe House 2012 apraksts & anotācija

When a CIA-operated safe house is targeted by a group of bad guys, the facility's house-sitter is tasked with the dangerous job of moving the criminal who is being hidden there to another secure location.

Safe House Slepenā mītne aktieri


Safe House Slepenā mītne atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Neslikta filma. Dinamiska, labi aktieri, bet ir manāma Denzela tēliem raksturīgā noskaņa filmās (viņš ir viens pats, pamests un cīnāms par taisnību, kad neviens cits to nedara). Visādi citādi ok filma.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Slepenā mītne online latviski

Slepenā mītne online

Slepenā mītne online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Safe House online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Safe House latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Safe House Slepenā mītne 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.