Saving Mr. Banks (2013)

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu (2013)

0.0 0.0/7 (0 vērtējumi)

Žanrs: Biogrāfija, Komēdija, Drāma, Ģimenes.
Režisors: John Lee Hancock
Pirmizrāde: 2013-12-20


Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu 2013 apraksts & anotācija

"Mērijas Popinsas" ceļojums uz lielo ekrānu sākās brīdī, kad Volta Disneja meitas lūdza tēvam radīt filmu par viņu iemīļoto grāmatu, P.L. Traversas "Mēriju Popinsu". Volts viņām to apsolīja, nenojauzdams, ka tas prasīs veselus 20 gadus. Lai iegūtu tiesības uzņemt filmu pēc šīs grāmatas motīviem, Voltam priekšā ilgas un neauglīgas pārrunas ar ietiepīgo rakstnieci, kuru absolūti neinteresē iespēja sevis loloto auklīti atdot par ēsmu Holivudas konveijeram.Taču, kad viņas iztikas līdzekļi ievērojami izsīkst, Traversa negribīgi tomēr piekrīt doties uz Losandželosu, lai paklausītos, kādi ir Disneja grāmatas adatpācijas plāni.Divās nedēļās, ko viņa pavada Holivudā, Disnejs izmēģina daudz un dažādu līdzekļu, taču Traversa ir nelokāma - filmas scenārijs tiks veidots stingrā viņas uzraudzībā un nekāda māžošanās netiks pieļauta. Omulīgajam Disnejam atliek tikai bezpalīdzīgi nolūkoties, kā stingrā angļu lēdija kļūst par noteicēju viņa impērijā, taču abi kopā viņi radīs vienu no aizkustinošākajām un auditorijas visiemīļotākajām filmām kino vēsturē.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Saving Mr. Banks 2013 apraksts & anotācija

Author P. L. Travers reflects on her difficult childhood while meeting with filmmaker Walt Disney during production for the adaptation of her eponymous novel.

Saving Mr. Banks Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu aktieri


Saving Mr. Banks Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis pozitīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu online latviski

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu online

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Saving Mr. Banks online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Saving Mr. Banks latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Saving Mr. Banks Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu 2013 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.