Seven Psychopaths (2012)

Septiņi psihopāti (2012)

5.3 5.3/7 (4 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija.
Režisors: Martin McDonagh
Pirmizrāde: 2012-10-12


Septiņi psihopāti 2012 apraksts & anotācija

Sena paruna vēsta – „ja ko vēlies, vēlies to uzmanīgi, jo tas var piepildīties“. Scenārists Martis (viņu filmā tēlo Colin Farrell) ir sagatavojies atdot jebko par radošās darbības iedvesmu. Viņa lūgšanas tika uzklausītas ar uzviju: divi Marčio draugi - Hanss un Bils (Christopheri Walken un Sam Rockwell) zog mājdzīvniekus par izpirkumu. Tomēr šoreiz tie nozog ne to Shi-Tsu šķirnes sunīti – un tas pieder nevienam citam kā slavenam mafijas pārstāvim ar nestabilu psihi. Jocīga situācija? Tikai ne Martim!Filmā piedalās arī Colin Farrell (“In Bruges”, “Total recal”), Sam Rockwell (“Iron Man II”, “The Green Mile”), Woody Harrelson (“Natural Born Killers”, “No country for Old Men”), Abbie Cornish (“Limitless”, Somersault”), Džeimsa Bonda meitene Olga Kurylenko (“Quantum of Solace”, “Hitman”).Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Seven Psychopaths 2012 apraksts & anotācija

A struggling screenwriter inadvertently becomes entangled in the Los Angeles criminal underworld after his oddball friends kidnap a gangster's beloved Shih Tzu.

Seven Psychopaths Septiņi psihopāti aktieri


Seven Psychopaths Septiņi psihopāti atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (3)

laba filma

| Vērtējums: 5/7

Interesanti pasniegta, labi aktieri un spēcīgi dialogi, bet man likās nedaudz pa garu izvilkta. Pēc treilera likās ka būs dinamiskāka un aktīva.

| Vērtējums: 5/7
–1

filma ir baigi laba

| Vērtējums: 6/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Septiņi psihopāti online latviski

Septiņi psihopāti online

Septiņi psihopāti online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Seven Psychopaths online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Seven Psychopaths latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Seven Psychopaths Septiņi psihopāti 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.