Silver Linings Playbook (2012)

Optimista stāsts (2012)

5.6 5.6/7 (7 vērtējumi)

Žanrs: Komēdija, Drāma.
Režisors: David O. Russell
Pirmizrāde: 2012-11-21


Optimista stāsts 2012 apraksts & anotācija

Pēc četriem psihiatriskajā klīnikā pavadītajiem gadiem galvenais varonis – bijušais skolotājs – atgriežas mājās. Sieva ir aizgājusi, tāpēc viņš pārceļas uz dzīvi pie savas mātes. Pazaudējis visus iepriekšējos draugus un visus vecos sakarus, viņš jūtas tā, it kā būtu pazaudējis sevi. Taču dzīve ir negaidītu pārsteigumu pilna! Pēc iepazīšanās ar meiteni vārdā Tifānija bijušā skolotāja dzīve sagriežas kājām gaisā.Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Silver Linings Playbook 2012 apraksts & anotācija

After a stint in a mental institution, former teacher Pat Solitano moves back in with his parents and tries to reconcile with his ex-wife. Things get more challenging when Pat meets Tiffany, a mysterious girl with problems of her own.

Silver Linings Playbook Optimista stāsts aktieri


Silver Linings Playbook Optimista stāsts atsaukmes un komentāri

Pozitīvo balsojumu komentāri (1)

Jauka filma, sākumā šķiet, ka būs kārtējais psīcholoģiskais gabals, bet viss beigās sanāk.. Savādāk. Un, protams, Roberts de Niro ir savā elementā. Par filmu neo daudz nedrīkst teikt, lai neizjauktu visu skatīšanās prieku. Vai es ieteiktu? Jā.

| Vērtējums: 5/7
Ne tik pozitīvo balsojumu komentāri
Neviens nav uzrakstījis negatīvu filmas vērtējumu :( Tu vari būt pirmais!

Optimista stāsts online latviski

Optimista stāsts online

Optimista stāsts online latviski var skatīties arī lapās, kuras piedāvā šādas iespējas. Sadaļā filmas latviešu valodā online ir apkopotas lapas, kur Silver Linings Playbook online ir atrodamas. Manskino.lv mājaslapā Silver Linings Playbook latviešu valodā skatīties nevar, jo tas ir nelikumīgi.

Silver Linings Playbook Optimista stāsts 2012 recenzijas

Lūdzu uzraksti recenziju par šo filmu.